ORDU NUN MERKEZİ, KONAKLAMA İÇİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN YER…

Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz bölümünde yer alıyor Ordu Merkez. Çeşitli balık restoranlarının kıyı boyunca sıralandığı, önemli müzelere ve tarihi yapılara ev sahipliği yapan Ordu Merkez, Ordu’da gezilip görülmesi gereken yerlere sağladığı kolay ulaşım imkanı ile harika bir başlangıç noktası. Sadece turistik değil, iş seyahati amacıyla şehre gelenler için de ideal bir konaklama adresi Ordu Merkez.

Herhangi bir sebepten dolayı yolunuz Ordu’ya düştüğünde, pancarla yapılan yöresel lezzetlerin tadına mutlaka bakmalısınız. Bununla birlikte Ordu ve çevresini gezecek vaktiniz olmasa bile, en azından Ordu Merkez’de yer alan tarihi mekanları mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle Kotyora (Bozukkale), Bayramlı (Eskipazar), Eski Cezaevi (Kilise), Kurul Kayası Yerleşmesi, Paşaoğlu Konağı ve Etnografya Müzesi, Büben Kaya Mezarları ve Hatipli Mezarlığı için en az 1 gününüzü ayırın deriz.

Ordu’ya geldiğiniz zaman en ideal konaklama adresi ise hiç şüphesiz Ordu Merkez otelleri. Hem konforlu hem merkezi bir konaklama imkanı sunan Ordu Merkez otelleri, daha çok 3-4 yıldızlı otellerden ve tatil otellerinden oluşuyorlar. Neredeyse tüm Ordu Merkez otelleri, hem turistik hem de iş seyahati amacıyla yapılacak konaklamalar için hizmet veriyorlar. Dolayısıyla, araştırma yaparken hizmet kriterlerinize ve bütçenize göre bir Ordu Merkez otelini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Karadeniz’in önemli duraklarından biri olan Ordu Merkez’i keşfetmek için geç kalmayın. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Ordu Merkez otellerini incelemeye başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir